Červen 2009

The Good, The Bad & The Ugly

22. června 2009 v 14:08 hry online
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/gbu.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/gbu1.gif"]
zabij všechny bandity, kteří se budou snažit ukrást poklad.

Medvěd Míša: Nová dobrodružství

22. června 2009 v 14:04 hry online
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/mmnd.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/mmnd.gif"]
Hra Medvěd Míša: Nová dobrodružství je nabita akcí a ztvárněna v úžasné kreslené grafice. Hlavní postavou hry je roztomilý lední medvěd, který se snaží dostat do svého domova na dalekém severu. Zahrajte si zdarma príma hru!

Hrdina Transformerů nemá rád Wii

22. června 2009 v 14:02 Transformers
Transformers: Revenge of the Fallen

Shia LaBeouf je pařan jako poleno, ale jen na PlayStation nebo Xboxu. Hlavně před ním nemluvte o Wii...

Shia LaBeouf, hrdina filmových Transformerů, jejichž premiéra nás čeká tento týden, je vášnivým hráčem videoher... a nesnáší Nintendo Wii. Prozradil to v rozhovoru pro stránky BigDownload, kde se vyznal ze své lásky i nenávisti. Nintendo Wii je podle LaBeoufa amatérská konzole a prostě ji nemá rád. Ani prý nehraje s hráči, kteří se přiznají, že mají Wiičko doma. A než by hrál LEGO Star Wars na Wii, jedl by radši sklo.

Mezi videohry, na kterých LaBeouf vyrůstal, patří klasiky jako Mortal Kombat, Doom, Donkey Kong, Sonic nebo Mario Kart. V poslední době si pak oblíbil strategii Sid Meier's Civilization nebo Kmotra II. Sám je prý velkým fanouškem filmové předlohy a na hře si váží toho, že je velká tak akorát. Nemusí prý cestovat dlouho po městě, aby si užil trochu akce, což ho například štvalo u Grand Theft Auto.
ZDROJ http://tn.nova.cz/

Star Wars Wallapapery

8. června 2009 v 14:04 obrázky star wars

ZDROJ http://hvezdnevalky.profitux.cz/

Tvorba světelného meče - Tomáš

8. června 2009 v 13:58 Star wars others

Tomášův návod na výrobu světelného meče


Cestování

8. června 2009 v 13:55 Star wars others
Stejně jako tady u nás na Zemi nepoužíváme k přepravě pouze pěší možnost, tak i ve světě Star Wars je mimo chůze spoustu dalších způsobů dopravy. Liší se svou použitelností, rychlostí a vzhledem. Najdete jich opravdu hodně, proto z nich vypíši ty nejdůležitější.
Speeder (kluzák)

Tento dopravní prostředek je určen k rychlému přesunu po planetě. Létá buď jen těsně nad zemí, nebo i v atmosféře, záleží na tom, pro co je uzpůsoben. Dokáže vyvinout rychlost od 200 po skoro 700 km/h.
Můžete také vidět speciálně upravené kluzáky pro závody. Mají silné motory a dosahují rychlosti až 1000 km/h. Tyto závodní kluzáky neuvidíte v běžné dopravě.
Starfighter (malá vesmírná loď)

Slouží k přepravě hlavně mezi planetami. Některé jsou vybavené i hypermotorem, který je většinou externího typu. Starfightery jsou velmi rychlé a obratné, většinou jsou vybaveny i slabšími blasterovými kanóny sloužícími k obraně lodi. Nejsou moc používané hlavně proto, že mezi planetami není vždy bezpečno.
Transport ship (přepravní loď)

Vesmírná loď sloužící k hromadné meziplanetární přepravě osob. Je proto dostatečně velká. Uvnitř najdete občerstvení i pohodlná místa k sezení. Ve většině případů není vybavena obrannými prostředky.
Královská přepravní loď

Loď tohoto typu jste mohli vidět v první Epizodě, kdy v ní byla přepravována Její královská Výsost Amidala. Proto je krásně naleštěná, úzká a představuje vznešenost. Má výkonný hypermotor, který jí zaručuje rychlou přepravu mezi planetami.

ZDROJ http://starwars.profitux.cz/